alihan242
25.10.2020 08:00

При какой температуре должен замерзать и кипеть раствор, содержащий в 250 г воды 23 г сахарозы (C12H2201l), если для воды ККР= 1,86°, а КЭБ = 0,52°. Раствор, содержащий 5,4 г. неэлектролитов в 200 г воды, кипит при 100,078° с. Вычислите молярную массу растворенного вещества.

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
vladbelima2005
08.06.2022 19:50
Дано: w(Н)=2,44%, w(S)=39,02% Знайти: формулу сполуки HxSyOz- ?
Розв’язання:
б.
Обчислюємо масову частку Оксигену.
w(О)=100%-(w(Н)+w(S))=100% - (2,44%+39,02%) = 58,54%
Знаходимо формулу сполуки.
Позначимо число атомів Гідрогену через х, Сульфуру - у, Оксигену - z.
Число атомів у речовині прямопропорційне масовій частці елемента і обернено пропорційне його відносній атомній масі, тобто
x:y:z=w(H)/Ar(H):w(S)/Ar(S):w(O)/Ar(O)=2,44/1:39,02/32:58,54/16=2,44:1,219:3,658
Знайдені числа виражають кількісне відношення між атомами елементів. Але відношення між атомами може бути виражене тільки цілими числами. Тому обираємо найменше із знайдених чисел (1,219) приймаємо його за одиницю і ділимо на нього решту чисел, отримаємо
x:y:z=2,44/1,219:1,219/1,219:3,658/1,219=2:1:3
Таким чином, формула сполуки H2SO3
б.
Обчислюємо масову частку Оксигену.
w(О)=100%-(w(Н)+w(S))=100% - (2,44%+39,02%) = 58,54%
Знаходимо формулу сполуки. Співвідношення кількості атомів у формулі речовини (тобто співвідношення індексів) дорівнює співвідношенню кількості речовини атомів елементів, що утворюють речовину. Так, для сполуки HxSyOz х:у:z=γ(Н):γ(S):γ(О).
Кількість речовини обчислюється, виходячи з припущення, що загальна маса сполуки дорівнює 100г. Те, що масова частка речовини Гідрогену в сполуці становить 2,44%, означає, що у сполуці масою 100 г міститься 2,44 г Гідрогену.Аналогічно, міститься 39,02 г Сульфуру і 58,54 г Оксигену.
γ(Н)=m(Н)/M(Н)=2,44 г : 1 г/моль=2,44 моль.
γ(S)=m(S)/M(S)=39,02 г : 32 г/моль=1,219 моль.
γ(Н)=m(Н)/M(Н)=58,54 г : 16 г/моль=3,658 моль.
Отримані значення підставляємо в початкове співвідношення і приводимо до цілих чисел (обираємо найменше із знайдених чисел (1,219) приймаємо його за одиницю і ділимо на нього решту чисел):
х:у:z=2,44:1,219:3,658=2,44/1,219:1,219/1,219:3,658/1,219=2:1:3
Таким чином, формула сполуки H2SO3
Відповідь: Н2SO3.
0,0(0 оценок)
Ответ:
ggg295
24.11.2020 09:59

11. В ядре атома располагаются протоны, которые заряжены положительно. Вокруг ядра вращается столько же электроном, заряженных отрицательно. Заряд атома - нейтрален.

12. Количество протонов равно количеству нейтронов, которое в свою очередь равны порядковому номеру химического элемента.

У серы - 16p, калия - 19, ртути - 80.

13. Количество электронов равно порядковому номеру химического элемента.

У азота - 7, у кремния - 14, у хрома - 24.

14. Количество нейтронов определяется по формуле N= A-Z, где А - атомная масса, Z - заряд ядра.

У магния 24 - 12 = 12, у йода 127 - 53 = 74,у олова 119 - 50 =69

15. Электроны в атоме вращаются вокруг ядра на разных энергетических уровнях (электронных слоях).

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота