Afon7
09.03.2021 02:30

Контрольная работа по химии


Контрольная работа по химии

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Afyz1
03.12.2021 14:30

m(CuSO4)-40г

m(FeSO4)-?

m(Cu)-?

Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

Масса находится по формуле: m=n*M, где n- количество вещества, M - молярная масса (смотрится в таблице Менделеева)

М (CuSO4)=159.6096 г/моль

М (FeSO4)=151.9106 г/моль

M (Cu)=63.546 г/моль

n(CuSO4)=m/M=40/159.6096=0,25 моль

теперь смотрим на наше уравнение: Fe + CuSO4 = FeSO4 + Cu

здесь все уравнено, дано одинаковое количество молей каждого вещества, а значит, n(FeSO4) и n(Cu) = 0,25 моль

Теперь находим массу этих веществ.

m(FeSO4)=n*M=0,25*151.9106=40 г

m(Cu)=0,25*63.546=15,9 г

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
DANILADEMON
22.04.2020 17:34

Изотоптар - Масса саны әртүрлі бола тұрса да, атомдық ядро заряды бірдей болып келетін, сондықтан да Менделеев кестесіңде бір ғана орынды иеленетін химиялық элементтер атомы. Бір ғана элементгің әртүрлі изотоптарына тән атомдар өздерінің ядросына кіретін нейтрондар саны жағынан, ядролық қасиеттері тұрғысынан бір-бірінен анық өзгешеленеді, алайда олар, электронды қабаттары құрылысының бірдей болуына байланысты, бір-біріне өте ұқсас химиялық қасиеттерді иемденеді. Химиялық элементтердің көпшілігі атомдық салмақтары әр түрлі изотоп қо тұрады. Бүгінгі танда 264 тұрақты изотоптар, 50 шамалы табиғи радиоактивті изотоптар және 1000-нан астам жасанды радиоактивті изотоптар белгілі

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота