AmalOmon
09.04.2023 17:44

Қандай? 1. Мыс (ІІ) оксидіндегі (CuO) элементтердің массалық үлесін есептеңдер.
2. Мырыш сульфатындағы ZnSO элементтердің массалық үлестерін
есептеңдер.
Жауабы: (Zn) = 0,404; (S) = 0,199; (O) = 0,397.
3. Қосылыстың құрамындағы күмістің массалық үлесі 63,53%, азоттыкі
8,23%, оттектікі 28,24% болса, оның формуласын құрыңдар.
4. Қосылыстағы элементтердің массаларының қатынасы m(H) : m(S) : m(O)
= 1: 16 : 24 болса, осы заттың формуласы қандай?
E​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
кошачка278
17.10.2020 20:12

бұл 2ншісі

қалғанын өзімде таба алмай жатрмын


Қандай? 1. Мыс (ІІ) оксидіндегі (CuO) элементтердің массалық үлесін есептеңдер.2. Мырыш сульфатындағ
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота