Vо = 200 м/с -- початкова швидкість кулі v = 50 м/с -- швидкість кулі на деякій висоті позначимо через m масу кулі. для кулі виконується закон збереження механічної енергії: то + по = т + п у поверхні землі кінетична енергія кулі to = ½mvо² потенціальна енегрія у поверхні землі по = 0 на деякій висоті t = ½mv² тоді то = т + п потенціальна енегрія кулі на цій висоті п = то - т знайдемо відношення потенціальної енергії до кінетичної. п/т = (то - т) /т = то/т - 1 = ½mvо²/(½mv²) - 1 = vо²/v² - 1 = = (vo/v)² - 1 = (200/50)² - 1 = 4² - 1 = 16 - 1 = 15 відповідь: потенціальна енергія кулі буде більшою за кінетичну в п/т = 15 разів.
1) Решение: Находим время падения: V=gt⇒t=V/g=39,2/10=3,92 c Находим высоту: h=gt²/2=10*3,92²/2=76,832 м (лично я бы округлил до 76,8 м)
2) Решение: Если я правильно понимаю, то поезд проходит 180 м. Тогда ускорение можно найти из формулы: S=(V²-V²o)/(-2a), (в знаменателе минус, т.к. поезд тормозит) где V - скорость в конце пути, т.е. V=0 м/с Vo - начальная скорость, Vo=64,8 км/ч=18 м/с а=(V²o-V²)/2S=18²/2*180=0,9 м/с² Время можно найти исходя из того, что в конце торможения скорость поезда равна 0 м/с, т.е. V=Vo-at⇒t=Vo/a=18/0,9=20 c
ответ: 0,9 м/с², 20 c
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку