igubanova
07.01.2021 23:40

Чи хочеться тобі поїхати на море? чому? напиши про це текст-міркування (5-7речень).

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
azilhan1
23.05.2020 16:13

Влітку я мрію поїхати до Чорного моря. Уявляю, як чудово пірнати в морські хвилі, нагріті яскравим сонцем. Я узяв би з собою надувний матрац.Як приемно після купання полежати на ньому, відпочити, послухати як шумить море. Цікаво подивитись на медуз. Вони бувають різних кольорів і розмірів. А найбільше бажання побачити дельфінів.Я обов'язково поїду до моря.

0,0(0 оценок)
Ответ:
полнаума
23.05.2020 16:13

Колись я був уже на морі.Так мені там дуже сподобалось, А як море може не сподобатись? Море - це ніби відображення неба,таке безкраєта мрійливе.Воно захоплює тебе своєю природою.Я люблю плавати в морі та гратися з хвилями.А вечорами прогулюватися по березі,слухати шепіт вітру,шум морських хвиль,та вдивлятися в сяйво зірок.Прощаючись з морем я кидаю копійки,щоб повернутися до нього знов.Це є така цікава традиція.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота