дитанатор
07.06.2022 01:31

Составить диалог героя рассказа,,Тирлик" с современным сверстником (10 полных реплик).

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
yusdanila
25.04.2020 15:48

Тема. Вставні слова. Виділення вставних слів на письмі.

Мета: ознайомити учнів із поняттям «вставні слова», навчити розрізняти

вставні слова в контексті, аналізувати їх стилістичну роль, правильно інтонувати

речення зі вставними словами, виділяти їх комами на письмі; формувати загальнопізнавальні вміння оцінювати роль вставних слів у реченні, знаходити вставні

слова та словосполучення в реченні; розвивати творчі вміння використовувати

вставні слова у своєму мовленні, логічне мислення, увагу, фантазію; виховувати в

учнів любов до рідної мови ість, бажання пізнавати нове та творити

Тип уроку: засвоєння нового матеріалу

Обладнання: робочий зошит з друкованою основою, підручник, смайлики.

ХІД УРОКУ

І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ

1. З’ясування емоційного стану учнів (учні обирають і показують один із

запропонованих смайликів, що лежать на столі).

ІІ. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ Й МЕТИ

1. Вступне слово вчителя

Так, вставні слова – це диво!

«Безперечно» і «правдиво»,

«Справді», «вибачте» і «отже»,

«Як відомо», кажуть «може» -

«Ваша честь» чи «Ваша ласка»,

Ви скажіть мені, «будь ласка»?

Чи «неправда», чи «мабуть»

Слів цих дивних не забудь.

2. Оголошення теми та мети уроку

Перш ніж ми розпочнемо наше заняття, я б хотіла познайомити вас з гостею,

яка завітала до нас сьогодні на урок. Ви впізнали її? Це Аля з казки «Країна

Недоладія», яку нещодавно ми прочитали на уроці української літератури. Як ви

вже знаєте вона потрапила до країни через те, що до кінця не доводила свої справи.

А завдання нашого уроку незвичне і непросте – нам потрібно розкрити таємницю

країни вставних слів. Я впевнена, що ви, маючи достатньо знань, впораєтеся з цим

завданням і не потрапите в Недоладію. А я разом з Альою до вам в цьому.

Отже,, давайте запишемо дату і тему нашого уроку.

3. Метод «Незакінчене речення»

(визначення цілей уроку)

- Сьогодні на уроці ми дізнаємось..

- Ми навчимось..

- Після уроку ми зможемо...

ІІІ. МОТИВАЦІЯ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

1. Слово вчителя

На шляху до успішного завершення уроку у нас з вами буде з'являтися безліч

перешкод, але я впевнена, що ми їх подолаємо. І перша наша перешкода

Объяснение:

все верно, у меня такое же задание

0,0(0 оценок)
Ответ:
fyz070504
20.11.2020 20:42

Решение данных задач предусматривает осуществление комплекса мероприятий по грантовой поддержке проектов малых и крупных компаний, разрабатывающих российские ИТ-решения, грантовой поддержке внедрения на предприятиях отечественных ИТ-решений, венчурному финансированию проектов, льготному кредитованию компаний с целью стимулирования процессов цифровой трансформации бизнеса, льготному лизингу для поддержки внедрения цифровых технологий и платформенных решений на основе отечественных программно-аппаратных комплексов, методическому сопровождению разработки и реализации компаниями стратегий цифровой трансформации на основе отечественных ИТ-решений и акселерации российских технологических стартапов.

Данная система мер обеспечивает поддержку проектов на любой стадии технологической готовности – от идеи, разработки прототипа, акселерации стартапов до полноценного внедрения разработок и тиражирования лучших отечественных решений.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота