fearlessaliss
28.05.2021 17:43

Впримере (одинаковые буквы обозначают одинаковые цифры, разные буквы разные цифры) мат+код=ффыр . мат=574. какая цифра не использована в равенстве? с решением,

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
mirafill
28.05.2023 20:28

Тема: Д. Родарі «Листівки з видами міст…». Широта світу та його

сприйняття ліричним героєм вірша.

Мета :

·  Зацікавити життєвим та творчим шляхом Д. Родарі,

·  навчити учнів осмислено аналізувати поетичний твір,

·  активізуючи всі якості культурного читача;

·  розвивати навички дослідницької та самостійної роботи, навички усного мовлення, логічного мислення, уміння будувати аргументоване власне висловлювання,

·  розвивати навички виразного читання поезії, вміння висловлювати враження від прочитаного, характеризувати образ ліричного героя;

·  виховувати любов до художнього слова, формувати загальнолюдські якості: доброту, щирість, співчуття, небайдуже ставлення до життя.

Обладнання: портрет письменника, комп’ютерні презентації до уроку

«Визначними місцями Італії», «Творчість Д. Родарі», виставка книг Д. Родарі, словник до уроку: Гавань – захищене від вітру місце, куди заходять кораблі. Гондоли – човни. Гулі – ігри. Синьйори – звертання до чоловіків. Глянець – блискуча поверхня.

Епіграф уроку: «Художні твори – як давні, так і сучасні – виховують розум, розвивають уяву й дарують дітям ключі від таємниць»

Д. Родарі

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Слово учителя.

Подорож… Хто ж не любить подорожувати? Мабуть, таких людей немає. Сьогодні я вам пропоную мандрівку до прекрасної країни Італії, батьківщини відомого дитячого письменника та поета Дж. Родарі. За свої чудові твори для дітей він був удостоєний найвищої нагороди в галузі дитячої літератури – медалі .

Хто ж він цей славетний Д. Родарі? Про що писав? До чого прагнув?

На ці питання ми і спробуємо дати відповідь під час нашої подорожі.

IІІ. Сприйняття та засвоєння учнями навчального матеріалу

1.  Презентація «Визначними місцями Італії»

2.  Відеопрезентація про життєвий і творчий шлях Д. Родарі або презентація «Творчість Д. Родарі»

3.  Бесіда

-  Яким ви уявили собі Д. Родарі?

0,0(0 оценок)
Ответ:
lvalerika
27.08.2020 18:28
С трёх участков земли собрали 156 центнеров картофеля. С первого и второго участков картофеля собрали поровну, а с третьего на 12 центнеров больше, чем с каждого из первых двух. Сколько собрали картофеля с каждого участка?
Решение:
Пусть x центнеров картофеля собрали с первого участка, тогда со второго так же собрали x центнеров картофеля, а с третьего – x + 12.
Зная, что с трёх участков земли собрали 156 центнеров картофеля, составим уравнение:
x + x + x + 12 = 156
3 x + 12 = 156
3 x = 156 – 12
3 x = 144
x = 144 / 3
x = 48
По 48 центнеров картофеля собрали с первого и второго участков.
48 + 12 = 60 центнеров картофеля собрали с третьего участка.
Проверка:
48 + 48 + 60 = 156
ответ:
с первого участка собрали 48 центнеров картофеля;
со второго участка собрали 48 центнеров картофеля;
с третьего участка собрали 60 центнеров картофеля;
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота