Sergey15211
13.03.2020 05:59

1/2;7/10;1/4;2/5;3/4 өсу ретімен жаз

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Vitaly536218
25.03.2020 12:03

Постав Найкращу відповідь будь ласка

Щоб визначити, скільки кілометрів автомобіль проїде за 4,2 години з тією самою швидкістю, спочатку необхідно визначити середню швидкість автомобіля.

Середня швидкість обчислюється, розділивши пройдений шлях на витрачений час. В даному випадку, автомобіль проїхав 152,6 км за 2,8 години.

Середня швидкість = Пройдений шлях / Витрачений час

Середня швидкість = 152,6 км / 2,8 год = 54,5 км/год

Тепер, коли ми знаємо середню швидкість автомобіля, ми можемо використати її, щоб визначити, скільки кілометрів автомобіль проїде за 4,2 години.

Пройдений шлях = Середня швидкість * Час

Пройдений шлях = 54,5 км/год * 4,2 год = 228,9 км

Отже, автомобіль проїде приблизно 228,9 км за 4,2 години з тією самою швидкістю.

0,0(0 оценок)
Ответ:
kenetic213232
25.11.2021 22:03

14 800 г

Пошаговое объяснение:

Якщо кімната має розміри 5 м на 4 м, а висота кімнати дорівнює 3 м, то площа стелі дорівнює 5 м * 4 м = 20 м². Площа однієї стіни дорівнює 5 м * 3 м = 15 м², а площа другої стіни дорівнює 4 м * 3 м = 12 м². Оскільки кожна стіна повторюється двічі, то загальна площа всіх стін дорівнює 2 * (15 м² + 12 м²) = 54 м².

Таким чином, загальна площа стелі та стін дорівнює 20 м² + 54 м² = 74 м².

Якщо витрати фарби становлять 200 г на 1м², то для фарбування стелі та стін цієї кімнати потрібно 74 м² * 200 г/м² = 14 800 г фарби.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота