Hah125
04.03.2022 05:52

Що має на меті зробити дівчина щоб сподобатися Вадиму ? Русалонька із 7-в

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
elnur4ik2002
24.02.2023 06:25

В книге «100 тысяч почему» найдутся ответы на вопросы любого почемучки. Ведь познавая мир, дети задают тысячи и тысячи всевозможных «почему». Почему светят звёзды? Почему мы зеваем? Почему снег скрипит под ногами? Почему мы дрожим от холода? ответы на эти и множество других вопросов найдутся на страницах данной книги, ведь каждая её страница – это новый ответ и новая информация для любознательных детей.

Для среднего школьного возраста.

В фильме обычно много чего не поймешь,а книги это наука!

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
ilay23143p0bp8a
24.02.2023 06:25

я вообще не знаю украинский,но просто написал что-то

Тема. Вірші зарубіжних поетів про дружбу і кохання (Р. Бернс «Любов», Г. Гейне «Коли настав чудовий май...», К. М. Симонов «Жди мене...» та інші (2-3 за вибором учнів і вчителя)). Поетизація високого почуття, розкриття його сутності

Мета: навчальна: ознайомити учнів із кращими зразками інтимної лірики у світовій літературі; розвивальна: розвивати основні вміння аналізу та інтерпретації ліричного твору; виховна: сприяти формуванню щирості, почуття прекрасного, естетичних смаків; спрямовувати на формування духовного світу особистості, її високої моралі, ціннісних орієнтацій.

Обладнання: портрети поетів, видання творів, ілюстрації до них, аудіозаписи пісень на слова відомих поетів, відеокліпи.

Теорія літератури: ліричний вірш, жанри лірики, художні образи, художні засоби.

Тип уроку: комбінований урок.

Хід уроку

І. Організаційний момент

ІІ. Мотвація навчальної діяльності. Оголошення теми й мети уроку

Звернення вчителя до учнів

— Ми продовжуємо розмову про кохання. Квінтесенцією почуттів стали перлини світової лірики — вірші про кохання, із якими ми познайомимося на уроці і які, сподіваюсь, до кожному краще пізнати у першу чергу себе.

ІІІ. Аналіз творчих робіт. актуалізація опорних знань

IV. Сприйняття та засвоєння навчального матеріалу

1. Опрацювання статей підручника, рубрик, коментарів про письменників

2. Виразне читання віршів. Прослуховування аудіозаписів пісень, перегляд кліпів

3. Словникова робота, обмін враженнями

4. Бесіда за запитаннями підручника, виконання завдань (вибірково)

5. Творча робота пошуково-дослідницького, аналітичного характеру

♦ Визначте асоціації з віршами, зробіть висновки.

• Р. Бернс «Любов» (взаємність, весна, щирість, задушевність).

• Г. Гейне «Коли настав чудовий май...» (страждання, нерівність, сила почуттів).

• К. М. Симонов «Жди мене...» (вірність, молитва, порятунок; різні аспекти такого багатогранного почуття, як кохання).

♦ Порівняйте різні переклади віршів, обґрунтуйте свої уподобання.

♦ Зіставте образи героїв вивчених творів, назвіть, хто з них до ліричного героя якого вірша ближчий (Шимек, Бузя, Грей, Ассоль, Ребека, Ровена, Айвенго, Іван, Джулія та ін.).

6. Проблемне питання

♦ Вірші поетів, із якими ми познайомилися, тісно пов’‎язані з біографіями авторів, присвячені конкретним, реальним особам. Чому ж ними захоплюються всі читачі, адже людський досвід неповторний, індивідуальний?

V. Закріплення знань, умінь та навичок

Визначення відповідностей

♦ Поєднайте художні засоби з віршів із їхніми визначеннями.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота