ангел810
23.11.2021 10:46

Темірдің хлормен әрекеттесу реакциясының жылу эффектісі 794 кдж құрайды егер реакцияға 0.4 моль темір қатысса қанша энергия бөлінеді

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
feo073007feo
05.10.2020 02:46
0.4
2Fe+3Cl2=2FeCl3+794кДж
2

Реакцияға 2 моль темір қатысқанда 794кДж жылу бөлінетінін біле отырып, 0,4 моль темір қатысқанда бөлінетін жылу мөлшерін пропорция арқылы есептеп табамыз:

2моль>794кДж
0.4моль-->ХкДж

Х=0.4*794/2=158,8кДж
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота