Якщо елемент знаходиться у 6 групі,тоді його формула EO3. Якщо масова частка Оксигену у оксиді 61,2%, то масова частка елементу у оксиді = 100% - 61,2% = 38,8% Тоді за формулою масової частки речовини W (E) = n(E) * Ar(E) / Mr (EO3) Нехай маса невідомого елементу дорівнює Х тоді 0,388 = 1 * Х / X +48 0.388 * X + 0.388 * 48 =1*X 0.388 X + 18.624 = X X - 0.388 X = 18.624 0.612 X = 18.624 X = 32 Невідомий елемент - Сульфур.Його атомна маса 32, тоді молярна маса його оксиду = 32 + 3* 16= 80
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку