При взаємодії амоніаку об’ємом 10,64 л (н. у.) з киснем у присутності каталізатора було одержано нітроген(іі) оксид масою 11,4 г. обчисліть масову частку виходу продукту реакції від теоретично можливого (у відсотках).
4 NH3 +5 O2 --- 4 NO + 6 H2O m практ (NO) = 11,4г m теор (NO) = 10,64 x 4 x 30 / 4x 22,4 = 14,25г масова частка виходу (ета)=m практ/ m теор х 100% = 11,4/14,25 х 100% = 80 %
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку