Anansiy
10.03.2020 16:24

СОР химия 8 класс 2 четверть

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Adilkin
06.03.2022 07:07

Надіюсь допоміг. Ось відповідь на твою задачу

Cпочатку потрібно написати рівняння реакції C₃H₈+5O₂=3CO₂+4H₂O,

урівняти, під кожним написати молярну масу помножену на коефіцієнт, над кожним написати(або порахувати) скільки грам цього є. Нам дано що пропану С3H8 4.48 л, тобто 0.2 моль(4.48÷22.4), а 0.2 моль пропану важать 8,8 г(молярна пропану 44×0.2 моль) і тоді за пропорцією рахуєш всі маси. Наприклад 8.8 г пропану важать 44(молярна), а за рівнянням 5(коефіцієнт перед Киснем в якому згорає пропан)×32=160(молярна кисню×коеф) важить х, тоді 160*8,8 і поділити на 44= 32. Так знаходимо кожен в рівнянні і отримуємо відповідь


І там ще 15.7 іть будьласка
0,0(0 оценок)
Ответ:
sugurbaeva2002
07.07.2022 01:29

ответ: 1.  При бродінні глюкози утворюється 2 моля молочної кислоти. Молярна маса молочної кислоти дорівнює 90,08 г/моль. Тому маса молочної кислоти, яка утвориться, буде:

2 моль * 90,08 г/моль = 180,16 г

Відповідь: 180,16 г

2. Реакція «срібного дзеркала» використовується для визначення вмісту глюкози у розчині. У цій реакції глюкоза взаємодіє з розчином срібного нітрату, утворюючи на поверхні посудини срібне дзеркало.

При цій реакції кожна молекула глюкози взаємодіє з 1 молекулою срібного іону, утворюючи 1 молекулу срібла. Молярна маса глюкози дорівнює 180,16 г/моль.

Тому кількість молей глюкози, що взяла участь у реакції, можна визначити як кількість молей срібла, яке утворилося:

кількість молей глюкози = кількість молей срібла

Маса срібла, яке утворилося, дорівнює 2,16 г. Молярна маса срібла дорівнює 107,87 г/моль.

Тому кількість молей срібла дорівнює:

кількість молей срібла = маса срібла / молярна маса срібла = 2,16 г / 107,87 г/моль ≈ 0,02 моль

Отже, кількість молей глюкози, що взяла участь у реакції, також дорівнює 0,02 моль.

Маса глюкози, що вступила в реакцію, дорівнює:

маса глюкози = кількість молей глюкози * молярна маса глюкози = 0,02 моль * 180,16

г/моль = 3,6032 г

Відповідь: 3,6032 г.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота