Объяснение:
1) відносної атомної маси 23 г) Натрію
2) формули FeCl₂ :а) молекула FeCl₂ складається з одного атома Феруму і двох атомів Хлору
3) першим відкрив кисень:
три вчених мають право на відкриття кисеню:
а) Дж. Прістлі в) К. Шеєле г) А. Лавуазьє
4) «чотири молекули водню»:
а) 4H₂
5) валентність Феруму у формулі сполуки Fe₂O₃: в) ІІІ
6) хімічне явище: а) іржавіння заліза
7) формул тільки простих речовин у відповіді є:
г) O₂, Cl₂, S.
8) явища, під час яких відбувається перетворення одних речовин на інші, називаються:
б) хімічні
9) Вкажіть формулу кисню :
б) О₂
10) Кисень утворюється в результаті процесу :
г) фотосинтезу
11) Mr(Н₂CО₃)=2+12+48=62, Mr(Н₃РО₄)=3+31+64=98, Mr(С₁₂Н₂₂О₁₁)=144+22+176=342.
12) MnO₂
Fe2O3 + 3H2 = 2Fe + 3H2O
1. Находим массу оксида железа без примесей:
100 - 25 = 75 %
m(Fe2O3) = 640000 x 75 / 100 = 480000 г
2. Находим количество вещества оксида железа, зная его массу:
n(Fe2O3) = m / M = 480000 / 160 = 3000 моль
3. Из уравнения реакции видно, что n(Fe2O3) / n(H2) = 1 / 3, значит
n(H2) = n(Fe2O3) x 3 = 3000 x 3 = 9000 моль
4. Зная количество вещества водорода, находим его объем:
V(H2) = n x Vm = 9000 x 22.4 = 201600 л = 201.6 м³
5. По уравнению видно, что n(Fe2O3) / n(H2O) = 1 / 3, значит
n(H2O) = 9000 моль = 9 кмоль