Объяснение:
1) відносної атомної маси 23 г) Натрію
2) формули FeCl₂ :а) молекула FeCl₂ складається з одного атома Феруму і двох атомів Хлору
3) першим відкрив кисень:
три вчених мають право на відкриття кисеню:
а) Дж. Прістлі в) К. Шеєле г) А. Лавуазьє
4) «чотири молекули водню»:
а) 4H₂
5) валентність Феруму у формулі сполуки Fe₂O₃: в) ІІІ
6) хімічне явище: а) іржавіння заліза
7) формул тільки простих речовин у відповіді є:
г) O₂, Cl₂, S.
8) явища, під час яких відбувається перетворення одних речовин на інші, називаються:
б) хімічні
9) Вкажіть формулу кисню :
б) О₂
10) Кисень утворюється в результаті процесу :
г) фотосинтезу
11) Mr(Н₂CО₃)=2+12+48=62, Mr(Н₃РО₄)=3+31+64=98, Mr(С₁₂Н₂₂О₁₁)=144+22+176=342.
12) MnO₂
думаю. что реакция такая:
2NH3+H2SO4=(NH4)2SO4
1. находим массу раствора H2SO4
Масса р-ра=Объем*плотность=20*1,02=20,4г.
2. Находим массу вещ-ва Н2SO4
Масса вещ-ва H2SO4=массовая доля/100*масса раствора=3/100*20,4=0,612г.
3. Находим кол-во вещ-ва H2SO4, кот. вступил в реакцию
Кол-во вещ-ва=масса/морлярная масса=0,612/98=0,00624моль
4. Т.к. судя по уравнению р-ции, аммиака в 2 раза больше вступило в р-цию, значит, колв-о вещва аммиака=2*0,00624=0,0125моль
5. Находим объем аммиака
Объем = Молярный объем * кол-во вещ-ва=22,4*0,0125=0,28л
ответ: 0,28л аммиака.