daryabozhko2006
11.11.2021 05:32

Pb2++SO2-4→PbSO4 ↓ помгите

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
kri2221
26.03.2020 21:21
Приклад задачі: 
При спалювання вуглеводню масою 4,4 г одержали 13,2 г вуглекислого газу і 7,2 г води. Відносна густина його парів за воднем 22. визначте його істинну формулу.
Рішення задачі (задачі ідентичні тільки числа позамінюй!)

1. Складаємо схему рівняння реакції: СxНy + О2 → xСО2 + y/2Н2О 

2. За відносною густиною обчислюємо молярну масу вуглеводню М=22*2=44 г/моль

3.Зі схеми видно, що атоми Карбону з вуглеводню переходять у вуглекислий газ, а Гідрогену – у воду. Порівнявши кількості цих речовин, ми отримаємо відповідно співвідношення  атомів Карбону та Гідрогену у вуглеводні.

ν(СxНy)= 4,4г/44г/моль=0,1 мольν(СО2)= 13,2г/44г/моль=0,3 мольν(Н2О)= 7,2г/18г/моль=0,4 моль

  0,1моль       0,3 моль     0,4моль

СxНy + (x+y/4)О2 → xСО2 + y/2Н2О 

1 моль    3 моль   4 моль

х=3    y/2=4     y =8

С3Н8 – пропан
4. Перевіряємо, чи дана формула є істинною: М(С3Н8) = 44г/моль.


Готово)))
0,0(0 оценок)
Ответ:
Dataset147
01.05.2022 04:11
0,05л*0,02моль/л=0,001моль CaCl2
0,03л*0,03моль/л=0,0009моль K2SO4
n=C(моль/л) *V(л)
CaCl2 + K2SO4 = CaSO4 + 2KCl
в избытке будет кальция хлорид , в недостатке сульфат калия , значит считаем по сульфату калия - n(CaCl2)=n(K2SO4)=n(CaSO4) =0.0009моль
m=n*M     (M(CaSO4) = 136г/ моль)
m(CaSO4) = 0.0009моль * 136г/моль=0,1224г
Vобщ= 50смкубических + 30смкубических=80смкубических
W(г/см3) = m(вещества)/V(см3)=0.1224г/80см3=0,00153г/см3
только вот слово "останется" в условии смотрится подозрительно - остаются реагенты обычно , а не продукты реакции - Условие точно правильно написано?
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота