vadimmka666
14.05.2022 11:52

Что означает запись 2P -химия

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
SchneiderOK
06.10.2021 01:20

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=40 г

ω(NaOH)=2%=0,02

m(NaOH)-?

Розв'язування:  

іб  

Знаходимо масу речовини (NaOH) в розчині за формулою:  

m(речовини)=ω(речовини)•m(розчину)  

m(NaOH)= 0,02 × 40 г = 0,8 г

іб  

Складаємо пропорцію і розв'язуємо її. Те, що масова частка розчиненої речовини у розчиніі становить 2% означає, що  

у 100 г розчину міститься 2 г NaOH, тоді  

у 40 г розчину буде міститися х г NaOH.  

100 г / 40 г = 2 г / х г, звідси  

х г × 100 г = 2 г × 40 г,  

х = (2 г × 40 г) : 100 г= 0,8 г, тому m(КОН)=0,8 г.

Відповідь: в розчині натрій гідроксиду масою 40 г з масовою часткою речовини 2% міститься натрій гідроксид масою 0,8 г.

0,0(0 оценок)
Ответ:
trekstreks919ozyvc1
19.07.2022 03:09
ответ: 1,215%; 98,785%

Дано:

m(Al+Cu) = 100 г

V(H2) = 1,5 л

ω(Al)-?

ω(Cu)-?

Объяснение:

Vm= 22,4 л/моль

Знаходимо кількість речовини водню:

n(H2) = V(H2)/Vm = 1,5 л/22,4 л/моль = 0,067 моль

З сплаву алюмінію та міді з хлоридною кислотою буде реагувати тільки алюміній, тому складаємо РХР та визначаємо масу алюмінію, та його масову частку в сплаві.

2Al + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2

З РХР бачимо, що n(Al) = ²/₃n(H2)

n(Al) = ²/₃*0,067 моль = 0,045 моль

М(Al) = 27 г/моль

m(Al) = n(Al)*M(Al) = 0,045 моль*27 г/моль = 1,215 г

ω(Al) = m(Al)/m(Al+Cu) = 1,215 г/100 = 0,01215 або 1,215%

Знаходимо масову частку міді:

ω(Cu) = 100%-ω(Al) = 100%-1,215% = 98,785%

Відповідь: 1,215%; 98,785%

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота