qqwrrtu
06.05.2021 17:12

решите, что сможете. С Решением


решите, что сможете. С Решением

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
SvetaCat115
14.12.2022 20:30

Дано: m(розчину)= 300 г; ω(речовини)=0,02 або 2%.

Знайти: m(речовини)-?

Розв'язання:

б.

З формули ω(речовини)=m(речовини)/m(розчину) знаходимо

m(речовини)=ω(речовини)•m(розчину)

m(речовини)=0,02 • 300 г = 6 г.

б.

Складемо пропорцію і розв'яжемо її для обчислення маси речовини.

Те, що масова частка речовини рівна 2% означає, що

у 100 г розчину міститься 2 г речовини, тоді

у 300 г розчину буде міститися х г речовини.

100 г / 300 г = 2 г / х г, звідси

х  • 100 г = 2 г • 300 г,

х = 2 г • 300 г / 100 г = 6 г.

Відповідь: m(речовини) = 6 г.

0,0(0 оценок)
Ответ:
вошл
05.04.2021 20:15

Объяснение:

Кислоты      Основания      Соли           Оксиды

H₂SO₄           Mg(OH)₂           LiCI                CuO

HBr                Cu(OH)₂           FeSO₄            P₂O₅ к.о.

H₂SiO₃           Ni(OH)₂            Ba(NO₃)₂        CI₂O  к.о.

H₂S                Ba(OH₂)            K₂FeO₄           CO₂  к.о

                                               Ca(NO₃)₂       SO₃ к.о.

                                                ZnCI₂             Na₂O

                                                                     амфотерных                  

                                                                    оксидов здесь нет

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота