ответ:
объяснение:
дано:
m (nh4cl) = 75 г;
найти:
m (nh3) - ?
решение:
1) составляем уравнение реакции согласно условию :
nh3 + hcl = nh4cl;
2) находим количество хлорида аммония, содержащееся в 75 граммах соли:
n (nh4cl) = m : m = 75 г : 53,5 г/моль = 1,4 моль;
3) составляем логическое равенство:
если 1 моль nh3 дает 1 моль nh4cl,
то x моль nh3 даст 1,4 моль nh4cl,
тогда х = 1,4 моль.
4) находим массу аммиака, затраченную на протекание реакции:
m (nh3) = n * m = 1,4 моль * 17 г/моль = 23,8 г;
ответ: m (nh3) = 23,8 г.
Объяснение:
Як видно із структурних формул ці речовини відносяться до неграничних вуглеводнів. Для того, щоб дати назву цим вуглеводням нумеруємо щонайдовший ланцюг, починаючи від того атома Карбону, до якого ближче кратний зв'язок, вказуємо заступники і називаємо вуглеводень по числу Карбону в завдовжки ланцюги, змінюючи суфікс.
В другій формулі - помилка, там між 6 та 7 атомами карбону подвійний зв'язок, а не потрійний. (Карбон в органічних сполуках чотирьохвалентний). Самий задовжкий ланцюг складається з 9 атомів Карбону, але між 2 та 3 атомами Карбону потрійний зв'язок,що свідчить про те, що це нонін, але між 6 та 7 атомами Карбону подвійний зв'язок, що свідчить, що це нонен.