boss23242
24.07.2021 11:44

сколько граммов брома может быть поглощено 5,6 л угдеводорода ,плотность которого по воздуху равна 1,45 ?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ririf
11.11.2021 02:42

m(S) = 1 t = 1000 kg = 1.000.000 g

m(H2SO4 практ.) = 1 t = 1000 kg = 1.000.000 g

η(H2SO4) - ?

n(S) = 1.000.000 / 32 = 31250 mol

H2SO4 получают в три стадии:

1)31250 mol x mol

      S + O2 = SO2

     1 mol       1 mol

1:31250 = 1:x

x = 31250

2) 31250 mol        y mol

      2SO2 + O2 = 2SO3

       2 mol              2 mol

2:31250 = 2:y

2y = 62500 mol

y = 31250 mol

3)       31250 mol z mol

  H2O + SO3 = H2SO4

             1 mol      1 mol

1:31250 = 1:z

z = 31250

m(H2SO4 теоритич.) = 31250 * 98 = 3062500 g

η(H2SO4) = 1 000 000 / 3 062 500 = 0.3265 = 32.65% (к тысячным)

ответ: 32.65% .

0,0(0 оценок)
Ответ:
кулл4
03.05.2020 12:35

Сульфа́тна кислота́ (сірчана кислота, IUPAC — дигідрогенсульфат, застаріла назва — купоросна олія) — сполука сірки з формулою H2SO4. Безбарвна масляниста, дуже в'язка і гігроскопічна рідина. Сірчана кислота — одна з найсильніших неорганічних кислот і є дуже їдкою та небезпечною. Ця кислота утворює два ряди солей: сульфати і гідрогенсульфати, в яких у порівнянні з сульфатною кислотою замінюються два або один атоми гідрогену на катіони металів. Сірчана кислота є однією з найважливіших технічних речовин у світі і лідирує за кількістю виробництва. Вона використовується в основному у формі водних розчинів для виробництва добрив, як каталізатор в органічних синтезах, а також у виробництві інших неорганічних кислот.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота