Макс228336
19.04.2020 04:51

Обчислити масові частки всих елементів: CaSO4

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
карина1958
24.10.2022 23:26

Для …3s2: на третьому енергетичному рівні містяться 2 s-електрони, тому хімічний елемент розміщується у 3 періоді 2 групі головній підгрупі - це металічний елемент Магній.

Для …2s22p5: на другому енергетичному рівні містяться 7 електронів (2 s-електрони і 5 р-електронів), тому хімічний елемент розміщується у 2 періоді 7 групі головній підгрупі - це неметалічний елемент Флуор.

Йонний зв'язок виникає між протилежно зарядженими йонами металічних і неметалічних елементів.

Формула MgF2. Йонний зв'язок.

0,0(0 оценок)
Ответ:
lainzord
19.01.2020 02:28

1 а) AgNO3 + KCl = KNO3 + AgCl↓ б) CuSO4 + 2NaOH = Na2SO4 + Cu(OH)2↓ в) K2SO3 + H2SO4 = K2SO4 + H2O + SO2↑ г) MgO + 2HNO3 = Mg(NO3)2 + H2O д) Ba(OH)2 + Na2SO4 = 2NaOH + BaSO4↓ 2 а) 2AgNO3 + Na2S = 2NaNO3 + Ag2S↓ б) Na2S + 2HCl = 2NaCl + H2S↑ 3 ответ: m(BaSO4)=10.7гm(BaSO4)=10.7г. Дано: Решение m(Ba(NO3)2)=26.1гm(Ba(NO3)2)=26.1г m(H2SO4)=4.5гm(H2SO4)=4.5г Ba(NO3)2+H2SO4=2HNO3+BaSO4↓Ba(NO3)2+H2SO4=2HNO3+BaSO4↓ n(Ba(NO3)2)=m(Ba(NO3)2)M(Ba(NO3)2)=26.1261=0.1 мольn(Ba(NO3)2)=m(Ba(NO3)2)M(Ba(NO3)2)=26.1261=0.1 моль n(H2SO4)=m(H2SO4)M(H2SO4)=4.598=0.0459 мольn(H2SO4)=m(H2SO4)M(H2SO4)=4.598=0.0459 моль Нитрат бария в избытке. n(BaSO4)=n(H2SO4)=0.0459 мольn(BaSO4)=n(H2SO4)=0.0459 моль m(BaSO4)=n(BaSO4)⋅M(BaSO4)=0.0459⋅233=10.7гm(BaSO4)=n(BaSO4)⋅M(BaSO4)=0.0459⋅233=10.7г m(осадка)=?m(осадка)=? 4

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота