natalyaepishenk
18.10.2020 09:24

Надо найти X иY
CO2-X-CaCO3-Y-Ca(OH)2

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
aruzakova05
06.04.2021 01:50
Дано:
Сн(HCl) = 0.855 моль/л, или N(HCl) = 0.855н
V(р-ра NH3) = 5 мл
ρ(p-pa NH3) = 0,904 г/мл
ω(NH3) = 26% или 0,26
Найти:
V(HCl) - ?

Решение:
m(p-pa NH3) = V(p-pa NH3)*ρ(p-pa NH3) = 5 мл*0,904 г/мл=4,52 г
m(NH3) = m(p-pa NH3)*ω(NH3) = 4.52 г*0,26 = 1,1752 г
М(NH3) = 17 г/моль
n(NH3) = m(NH3)/M(NH3) = 1,1752 г/17 г/моль = 0,0691 моль
HCl + NH3 = NH4Cl
Из стехиометрических коэффициентов уравнения реакции следует, что n(HCl)=n(NH3)=0.0691 моль
N(HCl) = n(HCl)/V(p-pa HCl); 
V(p-pa HCl) = n(HCl)/N(HCl) = 0.0691 моль/0,855 моль/л=0,080853 л = 80,853 мл
ответ: 80,853 мл
0,0(0 оценок)
Ответ:
islom0503
01.10.2022 10:06
Відповідь: молекул сульфур ( VI) оксиду міститься більше в 250 Л.
—————————————————
Розв’язання:

Спочатку обчислюємо кількість речовини ( n ) цих речовин, за формулами:

Якщо відома маса речовини:

n = m/Mr

( Mr - молекулярна маса речовини = сума усіх атомних мас елементів, що знаходяться в речовині:
Mr ( SO3 ) = 32 • 1 + 16 • 3 = 80)

n(1) ( SO3 ) = 250/80 = 3,125 моль

Якщо відомий об’єм речовини:

n = V/Vm

( Vm - молярний об’єм усіх газів, це завжди стале число = 22,4 л/моль )

n(2) (SO3 ) = 250/22,4 = 11,16 моль

Далі обчислюємо кількість структурних частинок ( N ), за формулою: N = n • Na

( Na - число Авогадро, це завжди стале число = 6,02 • 10^23 )

N(1) ( SO3 ) = 3,125 • 6,02 • 10^23 = 18,8125 • 10^23

N(2) ( SO3 ) = 11,16 • 6,02 • 10^23 = 67,1832 • 10^23

Отже, молекул міститься більше в 250 л.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота