pkulanina
28.04.2020 09:53

Решите 5 и 6 (пропорцией) сделайте подробнее

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
azharalol
22.03.2022 19:32
Дано
m(CxHyOz) = 4.4 g
D(H2) = 22
m(CO2) = 13.2 g
m(H2O) = 7.2 g

формулу -?
M(CxHyOz) = D(H2)*2 = 22*2=44 g/mol
 CxHyOz + O2-->CO2+H2O
M(CO2) = 44 g/mol
n(CO2) = m/M= 13.2 /44 = 0.3 mol
n(CO2) = n(C) = 0.3 mol
M(C) = 12 g/mol
m(C) = n(C)*M(C) = 0.3*12 =3.6 g
M(H2O) = 18 g/mol
n(H2O) = m/M= 7.2 / 18 = 0.4 mol
n(H) = 2n(H2O) = 2*0.4=0.8 mol
M(H)= 1 g/mol
m(H) = n(H)*M(H)= 0.8*1 = 0.8 g
CxHyOz = 4.4 - 3.6-0.8 = 0 
в этом веществе отсутствует кислород. тогда уравнение будет так
CxHy+O2-->CO2+H2O
CxHy = 0.3 : 0.8 = 3:8
C3H8 - пропан
ответ ПРОПАН
0,0(0 оценок)
Ответ:
Albinamuratshaeva96
07.06.2022 23:31
Йонний зв’язок утворюється внаслідок повного переносу одного чи декількох електронів від одного атома до іншого. Такий тип зв’язку можливий тільки між атомами елементів, електронегативності яких значно відрізняються. При цьому відбувається перехід електрона від атома з меншою електронегативністю до атома з більшою електронегативністю. Треба запам’ятати, що такий тип хімічного зв’язку утворюється між атомами металів та неметалів. Наприклад, елементи першої та другої групи головних підгруп періодичної системи (типові метали) безпосередньо з’єднуються з елементами шостої та сьомої групи головних підгруп періодичної системи (типові неметали).
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота