bengamin1993
16.05.2020 17:08

8 класс, рт химия сфотайте стр

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
GeorgeWashUSA
29.09.2020 06:17

ответ: Для вирішення цього завдання використаємо формулу масової частки розчину:

масова частка = маса речовини / загальна маса розчину

Маса гідроксиду у початковому розчині:

маса гідроксиду = масова частка * загальна маса розчину

маса гідроксиду = 0,25 * 225г

маса гідроксиду = 56,25г

Маса води у початковому розчині:

маса води = загальна маса розчину - маса гідроксиду

маса води = 225г - 56,25г

маса води = 168,75г

Для отримання розчину з масовою часткою 0,05, необхідно долити воду. Позначимо масу води, яку треба долити, як "х".

Маса гідроксиду у новому розчині буде залишатися незмінною, тому:

маса гідроксиду = 0,05 * (225г + х)

56,25г = 0,05 * (225г + х)

Розкриваємо дужки та складаємо рівняння:

56,25г = 11,25г + 0,05х

Віднімаємо 11,25г з обох боків:

45г = 0,05х

Ділимо обидві частини рівняння на 0,05:

х = 45г / 0,05

х = 900г

Тому, щоб отримати розчин з масовою часткою 0,05, треба долити 900г води.

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
lizabelova00
29.09.2020 06:17

Для того, щоб визначити об'єм кисню, який витрачається при згоранні 6,2 г фосфору, спочатку потрібно визначити хімічну реакцію згорання і балансувати її рівняння.

Реакція згорання фосфору у кисні має наступний вигляд:

P₄ + 5O₂ → 2P₂O₅

Для того, щоб збалансувати це рівняння, потрібно помножити коефіцієнти реагентів та продуктів на певні числа:

P₄ + 5O₂ → 2P₂O₅

1     5       2

Отже, для згорання 1 мол фосфору необхідно 5 мол кисню. Молярна маса фосфору дорівнює 30,97 г/моль. Таким чином, маса 6,2 г фосфору дорівнює:

6,2 г / 30,97 г/моль = 0,2 моль фосфору

Отже, для згорання 0,2 моль фосфору потрібно:

0,2 моль * 5 моль кисню/моль фосфору = 1 моль кисню

Об'єм 1 моля газу за нормальних умов (0 °C, 1 атм) дорівнює близько 22,4 л. Тому об'єм кисню, який витрачається при згоранні 6,2 г фосфору, дорівнює:

1 моль * 22,4 л/моль = 22,4 л

Тепер потрібно визначити, скільки грамів оксиду фосфору (5) утворюється в результаті згорання 6,2 г фосфору. Молярна маса P₂O₅ дорівнює 141,94 г/моль. Оскільки у реакції утворюється 2 моля P₂O₅ на 1 моль P₄, то можна обчислити масу P₂O₅ за до наступного розрахунку:

0,2 моль P₄ * (2 моль P₂O₅/1 моль P₄) * (141,94 г/моль) = 56,78 г P₂O₅

Отже, в результаті згорання 6,2 г фосфору утворюється 56,78 г оксиду фосфору (5).

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота