kristina260303
13.08.2020 09:30

Химия https://youtu.be/NJqTL82yQ6g ​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
ульяна7346
24.01.2020 18:45
Дано: ω(hno3)=0.1 mр-ра(ba(oh)2)=200г ω (ba(oh)2)=3.42% найти  mр-ра( решение:6,84г             хг ba(oh)2+2hno3=ba(no3)2+2h2o   171г           126г определим массу чистого вещества (ba(oh)2 m(ba(oh)2=mр-ра*ω/100%=200г*3,42%/100%6,84г м(ba(oh)2)=137+2*16+2*1=171г/моль м(hno3)=1+14+16*3=63г/моль m (ba(oh2)=1моль*171г/моль=171г m(hno3)=2моль*63г/моль=162г х=6,84*126/171=5,04г это масса вещества азотной кислоты теперь найдем массу раствора m р-ра=mв-ва/ω=5,04/0,1=50,4г
0,0(0 оценок)
Ответ:
Roman07156
01.01.2020 00:36

Інтенсивність проходження хімічних реакцій визначається швидкістю, тобто зміною концентрації реагента або продукту реакції за одиницю часу:

іржавіння — хімічна реакція з малою швидкістю

горіння — хімічна реакція з великою швидкістю

{\displaystyle v_{R}=-{\frac {\Delta c_{\mathrm {A} }}{\Delta t}}}{\displaystyle v_{R}=-{\frac {\Delta c_{\mathrm {A} }}{\Delta t}}}

де С – молярна концентрація реагента, а t – час. Мінус перед правим членом обумовлений зниженням концентрації реагента в ході реакції. У виразі швидкості реакції за зміною концентрації продукту реакції мінус не ставиться. Отже, швидкість реакції завжди додатня

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота