agharkova2014
09.01.2021 20:10

SiO₂+2C=Si+2CO
Рассмотреть в свете ТЭД

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
arina68668
20.10.2022 04:18
Срібло не реагує з розбавленою сульфатною кислотою. Тоді водень виділився внаслідок взаємодії магнію з кислотою і за рівнянням реакції знайдемо масу магнію, який вступив у реакцію:
   хг                                      1,12л
  Мg + H2SO4 =  MgSO4 + H2   
  24г                                     22,4л

х=24г х 1,12л /22,4л = 1,2г (магнію).

Тоді маса срібла: 2г - 1,2г = 0,8г

Знаходимо масову частку магнію: 1,2г  х 100% /2г =60%.
Якщо масова частка магнію 60%, то масова частка срібла: 100% - 60% = 40%
0,0(0 оценок)
Ответ:
rivvas
03.12.2021 23:24
1.
2HCl + CuO --> CuCl2 + H2O
2HCl + Cu(OH)2 --> CuCl2 + 2H2O
HCl + AgNO3 --> AgCl (осадок)+ HNO3
2.
2KOH + SO2 --> K2SO3 + H2O
KOH + HCl --> KCl + H2O
2KOH + CuSO4 --> Cu(OH)2 + K2SO4
3.
H2SO4(разб) + CaO --> CaSO4 + H2O
3H2SO4(разб) + 2Al(OH)3 --> Al2(SO4)3 + 6H2O
H2SO4(разб) + BaCl2 --> BaSO4(осадок) + 2HCl
4.
2NaOH + CO2 -->Na2CO3 + H2O
2NaOH + H2SO4 --> Na2SO4 + 2H2O
3NaOH + FeCl3 --> Fe(OH)3(осадок) + 3NaCl
5.
2HCl + HgO --> HgCl2 + H2O
2HCl + Mg(OH)2 --> MgCl2 + 2H2O
2HCl + Pb(NO3)2 --> PbCl2(осадок) + 2HNO3
6.
6NaOH(р-р) + P2O5 --> 2Na3PO4 + 3H2O
NaOH(р-р) + HNO3 --> NaNO3 + H2O
2NaOH(р-р) + CuCl2--> Cu(OH)2(осадок) + 2NaCl
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота