ASabina1111111
16.04.2022 19:49

14 питання вирішить будь ласка

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Diifekt
22.06.2020 18:50
Тіпа так дано:m (KMnO4, KClO3) = 8.06гV (O2) = 1.568лзнайти:m (KMnO4) -?m (KClO3) -?Рішення:Для розрахунків:M (KMnO4) = 158г / мольM (KClO3) = 123г / мольНапишемо рівняння реакцій:2KClO3 - [t] -> 2KCl + 3O22KMnO4 - [t] -> K2MnO4 + MnO2 + O2Розрахуємо хімічне кількість кисню:n (O2) = V / Vm = 1.568 / 22.4 = 0.07мольНехай розклалося x моль KClO3 і y моль KMnO4, тоді отримуємо систему:123x + 158y = 8.061.5x + 0.5y = 0.07Вирішивши систему, отримуємо:x = 0.04мольy = 0.02мольЗнаходимо масовий склад суміші:m (KClO3) = 123 * 0.04 = 4.92гm (KMnO4) = 158 * 0.02 = 3.16гВідповідь: m (KClO3) = 4.92г; m (KMnO4) = 3.16г.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Nora3698
03.06.2023 11:01

1. знаходимо масу води за формулою:

m(води)=v(води)•ρ(води), де густина води  ρ(води)=1г/мл.

m(води) = 200 мл • 1 г/мл = 200 г. бачимо, що для води об'єм відповідає масі, тому ця дія не є обов'язковою.

2.  знаходимо масу речовини (магній сульфату mgso4) за формулою:

m1(речовини)=(m1(розчину)/100 %)•w1(речовини)=

=(300 г/100%)  •15%=45 г.

3. знаходимо масу нового розчину:

m(розчину)=m1(розчину)+m(води)=300 г+200г=500г.

4. знаходимо масову частку речовини (магній сульфату  mgso4)) в новому розчині за формулою:

w(речовини)=(m1(речовини)/m(розчину))•100 %.

w(речовини)=(45 г/500 г)•100%=9%.

відповідь:   w(речовини)=9%.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота