gorkylush
25.06.2021 06:13

Много с номерами после третьего

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
DarinaUSA
03.03.2020 08:17
V₀=0                          мощность: N=A/t=Fs/t; где F - сила, которая 
m=600 т=6 10⁵ кг     идет на преодоление силы сопротивления: Fc=kmg
t=1 мин=60 с            и на сообщение ускорения локомотиву: (ma),т. е.
s=360 м             (1)   F=Fc+ma; ускорение (а) найдем из ф-лы пути:
k=0,005=5 10⁻³          s=at²/2; отсюда, a=2s/t²; подставим в (1):
g=10 м/с²                   F=kmg+2ms/t²=m(kg+2s/t²); 
N-?                         F=6 10⁵(5 10⁻³*10+2*360/3600)=6 10⁵*0,25=1,5 10⁵ H;
подсчитаем мощность: N=1,5 10⁵*360/60=9 10⁵ Вт.
ответ: N=9 10⁵ Вт.
0,0(0 оценок)
Ответ:
Джеффл1
24.01.2022 15:02

Ене́ргія (від грец. ενεργός — діяльний) — це скалярна фізична величина, загальна кількісна міра руху і взаємодії всіх видів матерії. Енергія не виникає ні з чого і нікуди не зникає, вона може тільки переходити з одного стану в інший (закон збереження енергії). Поняття енергії поєднує всі явища природи в одне ціле, є загальною характеристикою стану фізичних тіл і фізичних полів.

Внаслідок існування закону збереження енергії поняття «енергія» поєднує всі явища природи.

Поняття енергії пов'язане зі здатністю фізичного тіла або системи виконувати роботу. При цьому тіло або система частково втрачає енергію, витрачаючи її на зміни в навколишніх тілах.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота