
5.6
Объяснение:
V0 = 11 м/с.
μ = 0,1.
g = 9,8 м/с^2.
∠α = 45".
h - ?
Запишем 2 закон Ньютона для проекций сил на наклонную плоскость: m *a = Fтр + m *g *sinα;
N = m *g *cosα.
Сила трения определяется формулой: Fтр = μ *N.
m *a = μ *m *g *cosα + m *g *sinα;
a = μ *g *cosα + g *sinα = g *(μ*cosα + sinα);
Перемещение мальчика S по наклонной плоскости найдем по формуле: S = V0^2/2 *a = V0^2/2 *g*(μ*cosα + sinα).
Высота h, на которую поднимется мальчик будет определяться формулой: h = S *sinα = V0^2 *sinα/2 *g*(μ*cosα + sinα).
h = (11 м/с)^2 *0,7 /2 *9,8 м/с^2(0,1 *0,7 + 0,7) = 5,6 м.
ответ: мальчик поднимется на высоту h = 5,6 м.
Головний герой твору робот Електронік, який володіє надприродними здібностями. Його створив професор Громов. Хлопчик дуже схожий на звичайного семикласника Сергія Сироїжкіна.
Робот втече з лабораторії і знайде свого двійника, який скористається моментом і запропонує помінятися з ним місцями. Ця ідея виникає у хлопчика для вирішення накопичених проблем з навчанням і сім’єю.
Електроник стане ходити в школу і жити звичайним життям школяра. Різко успішність Сироїжкіна збільшиться, всі почнуть захоплюватися ним. Згодом Сергій пошкодує про свій вчинок і визнається про це Електроніку. Робот втече від людей, і Сергій повернеться на своє попереднє місце.
Твір вчить, що заміна людини роботами може призвести до колосальних наслідків, аж до знищення усього людства.