dianochka471
28.03.2021 23:50

В объеме V = 1 м³ при температуре Т = 373 К находится насыщенный пар плотностью рн = 0,6*кг/м³. Найдите значение объема Vк, при котором пар полностью конденсируется при изотермическом сжатии.​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
PandaVo
12.04.2023 21:35

Спектральний аналіз ґрунтується на явищі дисперсії світла. Традиційно розмежовують:

атомарний та молекулярний спектральний аналіз,

«емісійний» — за спектром випромінення та «абсорбційний» — за спектром поглинання,

«мас-спектрометричний» — за спектром мас атомарних чи молекулярних іонів.

Спектральний аналіз оснований на використанні спектрів електромагнітного випромінювання, поглинання, відбиття або люменісценції. Залежно від визначення атомного або молекулярного складу розрізняють атомний і молекулярний спектральний аналіз, які в свою чергу підрозділяються на якісний і кількісний. Якісний аналіз проводиться шляхом порівняння спектру зразка із спектром відомих речовин. Кількісний аналіз оснований на вимірі інтенсивності випромінювань (довжині хвиль поглинання, відбиття і т.д.), що належать атомам і молекулам, які аналізуються, і наступним розрахунком концентрацій за їхніми значеннями. Спектральний аналіз застосовується на всіх стадіях геологорозвідувальних робіт, при дослідженні родовищ корисних копалин, при мінералогічних дослідженнях для визначення більше 70 елементів при вмісті від 10-6 до 10 % з можливістю одночасного визначення до 40 елементів у кожної пробі

Объяснение:

Ось!

0,0(0 оценок)
Ответ:
dkfur
16.05.2023 00:16
Представим что включены последовательно 4 лампочки.Для каждой будет выделена какая-то часть напряжения.Допучтим что они на напряжение 220в
Тогда на каждую припадает по 55в.Найдём ток и сопротивл.:
100вт/55=1.84а     55/1.81=30.3ом        Для паралель.соединения найдём
 60вт/55=1.09а       55/1.09=50.45ом
 40/55=0.727а        55/0.727=75.6ом           Rобщ=15.12ом
Для последовательно включённых ламп их сопротивления будут такие же.,а  Rобщ=156.48ом    R=15.12+156.48=171.6ом
Общий ток  I=220/171.6=1.28a
При этом падения напряжения на 40вт лампочке будет 1.28*75.65=97.2в 
                                                         на 60вт ламп.                    1.28*50.45=64.5в
                                                        на 40 вт лампочке           1.28*30.38  = 38.8в
а на группе паралельно включённых лампочек будет 1.28*15.12= 19.35в
что в сумме составит 220в.
Токи : в 100вт лампочке 19.35в/30.38=0.636а
            в 60вт ламп.           19.35/50.45= 0.383а
           в 40вт лампочке     19.35/75.65=0.255а
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота