HeU3BecN0cTb
31.01.2021 11:13

(желательно на листочке) с 1 по 6​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Bears9
09.03.2020 20:50

1. Запишем имеющиеся данные:

m = 50 кг

S = 2 м

КПД = 0,8

A-?

2. Сила F, требующаяся для того, чтобы поднять предмет, равна его весу P

P = mg

P = 50 кг × 10 Н/кг = 500 Н

3. Рассчитаем полезную работу

A пол = F × S

A пол = 500 Н × 2 м = 1000 Дж

4. КПД равен отношению полезной работы А п. к затраченной работе А з.

КПД = А п. / А з.

Следовательно, затраченная работа равна полезной работе, разделенной на КПД

A з. = A п. / КПД

А з. = 1000 Дж / 0.8 = 8000 Дж

5. Запишем ответ

ответ: 8000 Дж или 8 кДж

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Ответ:
vlad499999
11.02.2020 02:11

1. Якщо архімедова сила більше сили тяжіння, то тіло буде підніматися з рідини, спливати. У випадку з газом це проявляється як підняття вгору, наприклад, наповнена гелієм повітряна кулька.

2. Якщо архімедова сила дорівнює силі тяжіння, то їх загальна сила дорівнює 0 , і тіло може перебувати в рівновазі в будь-якому місці рідини.

3. Якщо архімедова сила менше сили тяжіння, то тіло буде опускатися на дно, тонути.

4.Якщо тіло повністю занурене в рідину або знаходиться в газі, то архімедова сила дорівнює вазі рідини або газу в об'ємі, витісненного тілом.

Я думаю все правильно...

Объяснение:

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота