Sunrise01
08.02.2022 08:32

Выполняя лабораторную работу ученик


Выполняя лабораторную работу ученик​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
vinchez1
17.12.2022 08:12

h = 1,6 м,
m = 190 г = 0,19 кг. 

Закон сохранения  энергии: Eп1 + Eк1 = Eп2 + Eк2. 

При падении яблока  его потенциальная энергия переходит в кинетическую          и в самой нижней точке                                                                                      Eп1=Eк2.                                                                                                                          Eп1= mgh= Eк2. = 0,19 кг. *9,8*1,6 м=3,04 Дж    (g  округлили до  10)

Eк2. =mv²/2    

v²=2 Eк2/m   

v=√2 Eк2/m =√2*3,04/0,19=√32        

√32=5,6568542=5,66м/с

0,0(0 оценок)
Ответ:
Anna124212
13.07.2022 01:39
На більшій частині узбережжя двічі на добу з добре передбачуваною періодичністю відбувається підйом і подальше опускання рівня моря. Протягом трохи більше шести годин море наступає, а потім такий же час відступає.
Приливи і відливи викликаються тяжінням Місяця і, щонайменше, більш віддаленим від нас Сонцем. Унаслідок їх впливу в океані виникає приливний горб, причому через існування відцентрової сили, зумовленої обертанням Землі, відповідний виступ з’являється і на протилежній стороні земної кулі.
Коли приливний горб переміщується у бік берега, рівень води підіймається, а потім море знов відступає.
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота