mottorinanadia7
28.07.2022 23:45

с подготовительными вопросами


с подготовительными вопросами

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
yaroslav198395
03.01.2020 02:06
Vо = 200 м/с -- початкова швидкість кулі v = 50 м/с -- швидкість кулі на деякій висоті позначимо через m масу кулі. для кулі виконується закон збереження механічної енергії: то + по = т + п у поверхні землі кінетична енергія кулі to = ½mvо² потенціальна енегрія у поверхні землі по = 0 на деякій висоті t = ½mv² тоді то = т + п потенціальна енегрія кулі на цій висоті п = то - т знайдемо відношення потенціальної енергії до кінетичної. п/т = (то - т) /т = то/т - 1 = ½mvо²/(½mv²) - 1 = vо²/v² - 1 = = (vo/v)² - 1 = (200/50)² - 1 = 4² - 1 = 16 - 1 = 15 відповідь: потенціальна енергія кулі буде більшою за кінетичну в п/т = 15 разів. 
0,0(0 оценок)
Ответ:
дазайосамо31
19.07.2021 08:23
Ну, судячи з того. що заряд не дано. значить вони були електронейтральні завдання вирішується за формулою закону кулона f = k \ frac {\ left | q1 \ right | * \ left | q2 \ right |} {r ^ {2}} з одного йде заряд в 5 мільярдів електронів, і він з недоліком електронів стає позитивним q1 = 5 * 10 ^ {9} * e = 5 * 10 ^ {9} * 1.6 * 10 ^ {- 19} = 8 * 10 ^ {- 10} kl другий отримує цю ж кількість електронів і стає негативним q2 = 5 * 10 ^ {9} * e = 5 * 10 ^ {9} * (- 1.6 * 10 ^ {- 19}) = - 8 * 10 ^ {- 10} kl підставляємо в формулу f = 9 * 10 ^ {9} \ frac {\ left | 8 * 10 ^ {- 10} \ right | * \ left | (-8 * 10 ^ {- 10} \ right |)} {0,01 ^ {2}} = 576 * 10 ^ {- 7} = 57,6 * 10 ^ {- 6} h відповідь або так f = 57.6mkh
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота