

1. дано: t=10 c, m=1140 кг, h=10 м, u=380 b, kпд =n=60%=0,6.
i - ?
1) e=uit - работа электродвигателя (затраченная), a=mgh - работа по подъему груза (полезная).
2) n=a/e=mgh/uit
3) i=mgh/utn= (1140 кг*9,8 м/c^2*10 м)/(380 в*10 с*0,6) = 49 a
2. дано: m=1140 кг, h=10 м, u=380 b, kпд =n=60%=0,6, i=102 a.
t - ?
1) e=uit - работа электродвигателя (затраченная), a=mgh - работа по подъему груза (полезная).
2) n=a/e=mgh/uit
3) t=mgh/uin=(1140 кг*9,8 м/c^2*10 м)/(380 в*102 a*0,6)=5 c
4. Яка різниця потенціалів між точками однорідного електричного поля, розташованими на відстані 0,3 м, якщо напруженість електричного поля – 6 В/м?
А) 0,05 В; Б) 1,8 В; В) 20 В; Г) 12 В.
5. Ємність конденсатора дорівнює 5 мкФ. До нього послідовно приєднали такий же конденсатор. Який заряд має батарея конденсаторів при напрузі 4 В?
А) 10 мкКл; Б) 20 мкКл; В) 40 мкКл; Г) 80 мкКл.
8. Визначте енергію плоского конденсатора з площею пластин 0,15 см2, заповненого шаром діелектрика завтовшки 0,5 см та з діелектричною проникністю 2, який заряджений до різниці потенціалів 400 В?