97,9%
Объяснение:
Дано:
P = 1 509 Вт
m1 = 0,528 кг
t1 = -15 °с
tп = 0 °с
tk = 62°c
m2 = 0,047 кг
t = 2940 c
λ = 330000 Дж / кг
L = 2260000 Дж / кг
с1 = 2100 Дж / кг * °с
с2 = 4200 Дж / кг * °с
Найти:
μ - ?
μ = Aп / Аз * 100 %
Аз = 2940 * 1509 = 4436460 Дж
Ап = Q
Q = Q1 + Q2 + Q3 + Q4
Q1 = c1m1(tп - t1) = 2100 * 0,528 * 15 = 16 632Дж
Q2 = λm1 = 330000 * 0,528 = 174 240 Дж
Q3 = c2m1(tk - tп) = 4200 * 0,528* 62= 137 491,2 Дж
Q4 = Lm2 = 2260000 * 0,047 = 106 220 Дж
Aп = Q = 16 632+174 240+137 491,2+106 220 = 434 583,2Дж
μ = 434 583,2/4436460 *100%=97,9%
За до підйомного крана підняли вантаж масою 2500 кг на висоту 12 м. Яку роботу при цьому виконнано?
ЕТО Объяснение:
Визначте роботу, яка виконується під час піднімання гранітної плити об’ємом 0,5 м3 на висоту 20 м. Густина граніту 2500 кг/м3.
Дано:
V=0,5 м3
h =20 м
ρ=2500 кг/м3
g=10 H/кг
Розв’язання
Робота під час піднімання плити:
A =Fs, де F — сила, яку треба прикласти, щоб рівномірно піднімати плиту вгору, яка за модулем дорівнює силі тяжіння F =mg, що діє на плиту; s =h — висота, на яку піднімають плиту
Масу плити можна визначити, знаючи її об’єм і густину
граніту: m=ρV.
Отже, A =ρVgh.
Знайти:
А-?
Відповідь: A=250 кДж.