Дано: Решение:
l=100 м I=U/R - сила тока( Закон Ома)
s=0.5 мм^2 R=ρl/S - сопротивление проводника ρ с сечением
U=68 В S длиной l
ρ = 0.15 R=ρl/S=0.15*100/0.5 = 30 Ом
-удельное I= 68/ 30 = 2.67 А - искомая сила тока
сопротивление 2 - ой вариант быстрого решения:
стали(таблица) I=U/ρl/S=US/ρl - подставляя R в I
Найти: I= 68*0.5/0.15*100=2.67 А
I-?
зміна розмірів і форми твердого тіла під дією зовнішніх сил (навантажень) або якихось інших впливів (наприклад, температури, електричних чи магнітних полів).
Объяснение:
При деформації точки твердого тіла змінюють своє положення. Точка із радіус-вектором r
при деформації має нове положення r тобто здійснить переміщення u= r-r. Поле переміщень є однією з характеристик деформації, але воно незручне для математичного опису, оскільки, наприклад, при видовженні стрижня точки біля його початку зміщуються зовсім мало, а в кінці — доволі значно. Набагато важливіше те, наскільки точка тіла змістилася щодо сусідньої. Тому деформацію математично найзручніше описувати похідними від переміщення, які утворюють тензор, що отримав назву тензора деформації.