marsimkozyrev
30.05.2022 08:22

Что происходит с энергией кванта и почему?​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
wjp39391
12.11.2020 18:45

1.F = A/S  

0.8 км = 800 м  

200 кДж = 200 000 Дж  

F = 200 000 Дж / 800 м  = 250 Н

2.A= Ph,  

P - вес тела,  

h - высота

120 см=1,2 метра  

А=40 Н*1,2 м=48 Дж  

48 Дж

3. Работа А=22,5 кДж

свободного падения g=9,8 м/с2.  

А=mgh  

h=A/mg=1.53 метр

4.A=Fs

F=mg

A=mgs

A=0,4*10*70=280 Дж

5.A=Fvt

A=700*20*3600=50400000 Дж=50,4 мДж

6. A1 = mgh =ρГРgVh = 2600 кг/м3⋅10 м/с2⋅2 м3⋅12 м = 624 кДж.

A2 = (mg−FA)gVh=(ρГР–ρВ)gVh = (2600кг/м3−1000 кг/м3)⋅10 м/с⋅2 м3⋅12 м = 384 кДж.

7. Fтр - сила трения.

Fт=mg

g-10м/с.кв

Fт=700кг*10м/с.кв=7000Н

Fтр=0.06*7000Н=420Н

А=420Н*200м=84000Дж=84кДж

8.A=(2500—1000)⋅10⋅0,6⋅5=45000Дж=45кДж

9.A=4кДж=4000Дж

h=5м

pd=700 кг/м^3-плотность бревна

pv=1000 кг/м^3-плотность воды

A=Fah

Fa=pvgV

A=pvgVh

V=A/pvgh=4000/1000*10*5=0.08м3

m=pd*V=700*0.08=56 кг

10. M=20 кг    

h=1.5 м    

s=5 м    

F=75 H

A=mgh + Fs=20*10*1.5 + 75*5=675 Дж

11. t=A/N

t=36000000Дж/25000Вт=1440с=24 мин

12. N=A/t

A=Fh

N=Fh/t

N=1500*0,8/2=600

N=600Вт

13.  А=мжх=20*2000*10 =40000дж  

т = А/Н = 400000/10000 = 40 сек.

14.А=Еп

А=Рt

Еп=mgh

Рt=mgh.

Р=mgh/t

P=1300*10*24/60=5200Вт.  

Р=5200Вт

15.  

N = A / t  

A = mgh

N = mgh / t  

m = Nt / gh = 4000 Вт * 120 секунд / 10 Н / кг * 15 метров = 3200 кг  

16.

0,0(0 оценок)
Ответ:
Mariyam005
11.08.2021 16:51

ДАНОλm = 300 нм = 300*10^-9 м = 3*10^-7 м

Авих -?РІШЕННЯ

основна формула - по Ейнштейна для фотоефекту

hv = Авих + Ек (1)

h=6.626*10^-34 Дж/с - постійна Планка

v -частота падаючого фотона

v=c/ λm

c=3*10^8 м/с - швидкість світла

При фотоефекті частина падаючого електромагнітного випромінювання від поверхні металу

відображається, а частина проникає всередину поверхневого шару металу і там поглинається.

Найбільша довжина хвилі - це вказівка на те, що фотон світла виб'є електрон

з поверхні цинку (зробить роботу виходу), але у електрона не буде

більше енергії , щоб рухатися далі Ек =0, тобто потрібна більш потужна хвиля.

перепишемо формулу (1) з урахуванням пояснень

hc/ λm = Авих + 0

Авих = hc/ λm =6.626*10^-34 *3*10^8 / 3*10^-7 = 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев

ВІДПОВІДЬ 6.626*10^-19 Дж = 4.14 ев

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота