тата282
10.10.2022 15:13

ЗАПОЛНИТЕ ТАБЛИЦУ ПО ФИЗИКЕ

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
Топирчик
27.09.2022 09:27

Однакові маленькі металеві кульки, що несуть однойменні заряди 15 і 60 нКл, знаходяться на відстані 2 м один від одного. Кульки привели в зіткнення. На яку відстань їх потрібно розвести, щоб сила взаємодії залишилася колишньою?

Так як кульки однакові, то після зіткнення вони будуть мати однакові заряди q'1 = q'2 = q'. За законом збереження заряду

q1 + q2 = 2q’.

2. Заряджені кульки, що знаходяться на відстані 2 м один від одного, відштовхуються з силою 1 Н. загальний заряд кульок 50 мкКл. Як розподілений заряд між кульками?

Сумарний заряд кульок дорівнює q = q1 + q2.

q1 = 38 мкКл, q2 = 12 мкКл. При обчисленні коренів системи рівнянь виходить, що q1 = 12 мкКл, q2 = 38 мкКл.

3. Два маленьких однакових за розміром заряджених кульки, що знаходяться на відстані 2 м, притягуються з силою 27 мН. Після того, як кульки приведені в зіткнення і потім рознесені на колишню відстань, вони стали відштовхуватися з силою 9 мН. Визначте початкові заряди кульок.

Так як кульки однакові, то після зіткнення їх заряди будуть однаковими по модулю. Оскільки кульки до зіткнення притягувалися, то мали різнойменні заряди; після зіткнення відштовхуються, отже, заряди однойменні. Тому в законі збереження заряду:

q1 – q2 = 2q’.

q = 4 мкКл

1) q2 = 6 мкКл 2) q2 = - 2 мкКл

q1 = - 6 мкКл q1 = 2 мкКл

Т. ч. q1 = ± 6 мкКл, q2 = - +2 мкКл

Объяснение:

минимум Так

0,0(0 оценок)
Ответ:
statarincev2019
15.05.2021 00:23

Объем короны, если бы она состояла из чистого золота:

               V = m/ρ' , где ρ' = 19300 кг/м³ - плотность золота

               V = 9,65 : 19300 = 0,0005 (м³)  

Выталкивающая сила, действующая на корону из чистого золота в воде:

               Fₐ = ρgV,  где ρ = 1000 кг/м³ - плотность воды

                                        g = 9,8 H/кг - ускорение своб. падения

               Fₐ = 1000 · 9,8 · 0,0005 = 4,9 (H)

Вес короны из чистого золота в воде:

               P' = mg - Fₐ = 9,65 · 9,8 - 4,9 = 89,67 (H)

Так как наблюдается расхождение полученных данных с условием, то корона сделана не из чистого золота, а из материала, примерно в 2 раза меньшей плотности. Скорее всего, это какой-то сплав меди..))  

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота