Ionutamaria90
06.06.2022 10:05

Хелпаните
Дано:
mб-200г
V=400см³
Р(плотность)=1000кг/м³
mв-?

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
danadv
20.02.2020 12:14

2. Відповідь: 168750.3. Відповідь: 1200 літрів .4. Відповідь: 26,5 м .

Объяснение:

2. E=m*v^2/2=(1500кг*15м/c*15м/с):2=168750 Джоулів.

3. t=120 секунд, N=2000 ВАТ, Н=20 метрів.

А(робота)=120с*2000ват=240000 Джоулів.

F(сила)=240000Дж:20м=12000Н

М(маса)=12000Н:10=1200кг

1200 кг води - це 1200 літрів води, оскільки один кілограм води має об'єм один літр. Відповідь: 1200 літрів.

4. Початкова енергія: Е=м*40*40:2=800м. (м - це маса, вона нам не потрібна). На якійсь висоті Н кінетична буде вдвічі більшою за потенціальну, а саме - 266м (третина від початкової енергії).

mgh=266m

gh=266

h=266/10=26.5 метрів

Відповідь: 26,5 метрів.

0,0(0 оценок)
Ответ:
KamAbi003
20.02.2020 12:14

2. Відповідь: 168750.3. Відповідь: 1200 літрів .4. Відповідь: 26,5 м .

Объяснение:

2. E=m*v^2/2=(1500кг*15м/c*15м/с):2=168750 Джоулів.

3. t=120 секунд, N=2000 ВАТ, Н=20 метрів.

А(робота)=120с*2000ват=240000 Джоулів.

F(сила)=240000Дж:20м=12000Н

М(маса)=12000Н:10=1200кг

1200 кг води - це 1200 літрів води, оскільки один кілограм води має об'єм один літр. Відповідь: 1200 літрів.

4. Початкова енергія: Е=м*40*40:2=800м. (м - це маса, вона нам не потрібна). На якійсь висоті Н кінетична буде вдвічі більшою за потенціальну, а саме - 266м (третина від початкової енергії).

mgh=266m

gh=266

h=266/10=26.5 метрів

Відповідь: 26,5 метрів.

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота