Нехай x - кількість дівчаток, тоді 4x - кількість хлопчиків. x+4x=5x - загальна кількість дітей у класі 1) x*100/5x=20% дівчаток у класі 2) 4*100/5x=80% хлопчиків у класі 3) x*100/4x=25% "відсоток" відносин кількості дівчаток з кількістю хлопчиків 4) 4x*100/x=400% "відсоток" відносин кількості хлопчиків з кількістю дівчаток
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку