DmitryKind98
03.06.2022 22:44

Имеются два сплава первый содержит 15% меди второй 20% меди из этих двух сплавов получили третий сплав массой 300 кг содержащий 18% меди и на сколько килограммов масса второго сплава больше массы первого​

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
anya190804
02.05.2023 04:38

Белгілі ресми және реформатор Михаил Сперанский (жыл өмір: 1772-1839) ХІХ ғасырдың басында Ресей заңнаманы өзгерту бойынша бірқатар бағдарламаларды авторы ретінде белгілі. Ол емес оның барлық идеялар Александр I және Николай I. астында біздің мемлекет әзірлей алар еді, ол іске асырылуда, бірақ ол либералдық бағыттағы синонимі екенін, оның атауы болды, өз мансабын шыңы және құлдырау аман

БАЛАЛЫҚ ШАҚ

болашақ мемлекет қайраткері Михаил Сперанский Владимир провинциясында 1 қаңтар, 1772 дүниеге келген. Ол кішіпейіл шыққан болды - оның әкесі шіркеуінің жұмыс істеді, ал анасы дьякона қызы болатын. Бұл ата-аналар ең баланың сипаты мен мүдделерін әсер болып табылады. Ол тез көп оқып және оқып үйренді. Misha Ұлы әсері көптеген шіркеуге барып, атасы болды және «сағат кітабына» және сияқты маңызды кітаптар, оның немересі таныстырды «Елші».

Тіпті оның биіктігі кейін Михаил Сперанский өзінің шығу тегі туралы ұмытқан жоқ. Мемлекеттік хатшысы ретінде, ол өз нөмірі жиналды және, әдетте, күнделікті өмірде және әдеттер қарапайымдылық ерекшеленді.

Майкл Владимир епархиялық семинариясында қабырғасында 1780 жылы оның жүйелі оқыту бастады. Ол, латын сын көміртегі көшірмесі болды Сперанский атпен жазылған бірінші рет, өйткені баланың көрнекті қабілеттерін бар «алға қоректенеді» дегенді білдіреді. баланың әкесі Васильев болды. Михаил Сперанский дереу шәкірттері ақыл, үйрену тілегі, оқу махаббат, сондай-ақ қарапайым, бірақ күшті сипаттағы қаптай тұрды. семинариясында оған латын және үйренуге мүмкіндік берді грек тілдерін

0,0(0 оценок)
Ответ:
lvalerika
21.02.2023 13:46
M=3 кг  t1 =-20 град t2=100 град t3 =0 град q - ? колич. теплоты необход. для нагрева льда до 0 град. q1 =l1m1(t3-t1) q1 = 2100 *3 *20 = 126000 дж колич. теплоты необход. для плавления льда q2 =l*m q2 = 337*10^3*3 = 1011000 дж количество теплоты необходимое для нагрева воды от 0  до 100 град. q3 = c1m1(t2-t3) q3 = 4200*3*100 = 1260000 дж    количество теплоты необходимое для испарения воды q4 = r*m q4 = 2260 *3 = 6780 дж q =q1+q2+q3+q4 q = 126000+1011000+1260000+6780 = 2403780 дж = 2,4 мдж
0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота