Войти
Регистрация
Спроси ai-bota
SkylloutBrain
29.04.2020 17:52
1.Ronan would prefer it if he n
Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
↓
Популярные вопросы:
recavkana
02.08.2021 10:46
Обчислить масу етану що необхидно пидати деградации для олердення етану обем 56 л за нормальной умов як що вилносний вихид продукту реакции стаймови 80%...
ппср
29.01.2021 21:14
Охарактеризуйте молекулярні речовини ів...
mmmkkk3
27.05.2022 16:01
Найти объём 10 gh2 в нормальных условиях и количество молекул в нём...
danila2003uly
15.08.2020 02:46
S+ HNO, HSO4 + NO+ H,0 Укажіть суму всіх коефіцієнтів. осії ака відбувається за схемою:...
Petrov7771
12.03.2022 22:26
Действием каких факторов можно сместить равновесие указанных реакций вправо? а) 2NH3 (г.) ↔ 3H2 (г.) + N2 (г.); б) Fe3O4 (т.) + 4CO (г.) ↔ 3Fe (т.) + 4CO2 (г.);...
dianadalla
03.02.2020 19:24
Ch3cooc2h5--- ch3coona--ch3cooh---ch3cooch3...
впнекккккк
11.08.2021 17:55
Масовi частки олова і свинцю у сплаві вiдповiдно дорiвнюють 67% i 33%. Якi частки металiв у сплавi масою 180кг?...
lei123
01.04.2020 07:59
S-SO2-H2SO3P-P2O2-HPO3C-CO2-H2CO3...
ihorrubalko
03.03.2022 10:49
Солнышки мне химия явно не моё ❤️❤️❤️...
Елена5763
11.11.2020 17:29
Какой объем водорода полностью взаимодействии с 1 л ацетилена (н.у.)?...
Ответ:
danilukm548p09te8
16.07.2022 17:41
1. оксиди SO2, CaO
2. основи LiOH,Ca(OH)2
3.кислоти HNO3, H2CO3
4. солі NaCl (натрій хлорид),CuSO4 (купрум сульфат)
4) лакмусу у червоний колір забарвить розчин оксиду СО2 (утвориться карбонатна кислота )
5) метали Zn, Ba, Co
6)літій оксид, хром (ІІІ) окид
7) HNO3 + LiOH = LiNO3 + H2O
2HNO3+ Ca(OH)2 = Ca(NO3)2 + 2H2O
8. SO2+ H2O = H2SO3
CaO+ H2O =Ca(OH)2
9) Ca + 2HCl = CaCl2 + H2
Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O
AgNO3 + HCl = AgCl + HNO3
10) Mg+ H2SO4 = MgSO4 + H2
1 моль 1 моль 1 моль 1 моль
1.кількість магнію n=m/M =6/24 = 0,25 моль
2. кількість кислоти виходячи з рівняння = 0,25 моль
3. кількість водню за рівнянням = 0,25 моль , тоді обєм V = n * Vm = 0,25 * 22,4 = 5,6 л
4. кількість солі за рівнянням = 0,25 моль , тоді маса m = n*M = 0,25* 130 = 32,5 г
0,0
(0 оценок)
Ответ:
юлия19844
16.07.2022 17:41
1. оксиди SO2, CaO
2. основи LiOH,Ca(OH)2
3.кислоти HNO3, H2CO3
4. солі NaCl (натрій хлорид),CuSO4 (купрум сульфат)
4) лакмусу у червоний колір забарвить розчин оксиду СО2 (утвориться карбонатна кислота )
5) метали Zn, Ba, Co
6)літій оксид, хром (ІІІ) окид
7) HNO3 + LiOH = LiNO3 + H2O
2HNO3+ Ca(OH)2 = Ca(NO3)2 + 2H2O
8. SO2+ H2O = H2SO3
CaO+ H2O =Ca(OH)2
9) Ca + 2HCl = CaCl2 + H2
Fe2O3 + 6HCl = 2FeCl3 + 3H2O
AgNO3 + HCl = AgCl + HNO3
10) Mg+ H2SO4 = MgSO4 + H2
1 моль 1 моль 1 моль 1 моль
1.кількість магнію n=m/M =6/24 = 0,25 моль
2. кількість кислоти виходячи з рівняння = 0,25 моль
3. кількість водню за рівнянням = 0,25 моль , тоді обєм V = n * Vm = 0,25 * 22,4 = 5,6 л
4. кількість солі за рівнянням = 0,25 моль , тоді маса m = n*M = 0,25* 130 = 32,5 г
0,0
(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota
Оформи подписку
О НАС
О нас
Блог
Карьера
Условия пользования
Авторское право
Политика конфиденциальности
Политика использования файлов cookie
Предпочтения cookie-файлов
СООБЩЕСТВО
Сообщество
Для школ
Родителям
Кодекс чести
Правила сообщества
Insights
Стань помощником
ПОМОЩЬ
Зарегистрируйся
Центр помощи
Центр безопасности
Договор о конфиденциальности полученной информации
App
Начни делиться знаниями
Вход
Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота