brayamsp0altc
07.01.2020 14:15

Разъяснить суть процесса , изображенного ниже

Нажмите на рекламу ниже и сразу увидите ответ
Популярные вопросы:
Ответ:
krisvll
09.01.2023 14:40

1. Газоподібна речовина знебарвлює розчин калій перманганату. На згоряння 1 л такої речовини витрачається кисень об’ємом 4,5 л (н. у.) і утворюється карбон(IV) оксид об’ємом 3 л. Визначте його формулу. Напишіть рівняння полімеризації цієї речовини.

V(СхН2х)=1 л

V(О2)=4,5 л

СхН2х   -?

СхН2х  загальна формула алкенів

Запишемо рівняння горіння  

С хН2 х +1,5 х О2= х СО2 + х Н2О

По рівнянню видно, що на спалювання 1 л алкену іде 1,5х л О2, а по умові це число 4,5. тому ми можемо записати 1,5х=4,5 Звідси х= 3. Тоді формула С3Н6 пропен.

n Н3С-НС=СН2 →  -(-НС(СН3)-СН2-)- n   поліпропілен

2. У процесі згоряння сполуки кількістю речовини 0,5 моль утворився вуглекислий газ кількістю речовини 2,5 моль. Визначте молекулярну формулу речовини. Напишіть рівняння її одержання.

n(СхНу)=0,5 моль  (клас сполуки не вказано)

n (СО2)=2,5 моль

(СхНу)-?

Запишемо співідношення кількостей всіх речовин

n(СхНу): n(СО2)=0,5:2,5=1: 5 ( це коефіцієнти в рівнянні горіння)

С хНу + О2= 5 СО2 +  Н2О

Формула речовини С5Н10 пентен( перед СО2 стоїть 5)

3. Унаслідок згоряння алкену кількістю речовини 0,25 моль виділився карбон(IV) оксид об’ємом 44,8 л (н. у.). Густина його парів за азотом дорівнює 4. Визначте формулу цієї речовини, зобразіть структурні формули ізомерів цієї речовини.

n(СхН2х)=0,25 моль

V(СО2)=44,8 л

 D(N2)=4  ( в умові невірно вказана густина )

 (СхН2х)-?

    Молярна маса М(реч)= D(N2)*М(N2)=4*28=112 г/моль

Знаходимо кількість речовини СО2

n(СО2)= V/ Vм=44,8/22,4=2 моль

Запишемо співідношення кількостей всіх речовин

n(СхН2х): n(СО2)=0,25:2=1: 8 це коефіцієнти в рівнянні горіння)

С хН2х + О2= 8 СО2 +  Н2О

Формула речовини С8Н16 октен( перед СО2 стоїть 8) М С8Н16=112 г/моль

4. Арен масою 1,56 г повністю спалили в атмосфері кисню. Утворився карбон(IV) оксид масою 5,28 г. Відносна густина парів цієї речовини за гелієм дорівнює 19,5. Визначте формулу арена, напишіть його структурну формулу.

m СхН2х-6=1.56 г

m СО2=5.28 г

D(Не)=19,5

формула-?

n=m/M  

Молярна маса М(реч)= D(Не)*М(Не)=4*19,5=78 г/моль

Знаходимо кількість речовини арену та СО2

n реч= m/M=1,56/78=0,02 моль

n СО2= 5,28/44=0,12 моль,  

Запишемо співідношення кількостей всіх речовин

n(СхН2х-6): n(СО2)=0,02:0,12=1: 6 це коефіцієнти в рівнянні горіння)

СхН2х-6 + (1,5х-1,5)О2=6СО2 + (х-3)Н2О ,

підставляємо 6 в загальну формулу аренів і одержуємо

С6Н6, бензол М=12*6+6=78 г/моль

0,0(0 оценок)
Ответ:
lisyono525
23.04.2023 13:15

Объяснение:

1) г

2) б

3) в

4) б

5) б

6) б

7) а,в,г

8) а,в

9) BaO + 2HBr = BaBr2 + H2O        CO2 + CaO = CaCO3

  Na + H2SO4 = Na2SO4 + H2        CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O

10)

      2HNO3 + Ag = AgNO3 + NO2 + H2O

         2HNO3 + K2O = 2KNO3 + H2O

       HNO3 + NaOH = NaNO3 + H2O

        HNO3 + Na2SO4 = реакция не идёт

           9,8 г                                      Х г

11)     H2SO4      +     Na2O     =     Na2SO4     +    H2O

         n=1 моль                                n=1 моль

         М =98 г/моль                         М = 142 г/моль

           m=98 г                                  m=142 г

9,8 г   H2SO4    -    Х г   Na2SO4

 98  г  H2SO4     -   142 г   Na2SO4

m(Na2SO4) = 9,8 * 142 / 98 = 14,2 г

0,0(0 оценок)
Полный доступ
Позволит учиться лучше и быстрее. Неограниченный доступ к базе и ответам от экспертов и ai-bota Оформи подписку
logo
Начни делиться знаниями
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси ai-бота