Дано: Решение:
V1=10 км/ч S -весь путь
V2=15 км/ч t -время,потраченное на путь
Найти: Vср =S:t -средняя скорость
V ср.-? t=t1+t2
t1=1/2S:V1 -время прохождения первой половины пути
t2=1/2S:V2 -время прохождения второй половины пути
t=t1+t2=1/2S(V1+V2)/V1*V2=S(V1+V2)/2V1*V2 -общее время
V ср =S:(S(V1+V2)/2V1V2))=2V1*V2/(V1+V2)=
2*10*15/(10+15)=300:25=12 (км/ч)-средняя скорость
ответ : 12 км/ч.
2. Відповідь: 168750.3. Відповідь: 1200 літрів .4. Відповідь: 26,5 м .
Объяснение:
2. E=m*v^2/2=(1500кг*15м/c*15м/с):2=168750 Джоулів.
3. t=120 секунд, N=2000 ВАТ, Н=20 метрів.
А(робота)=120с*2000ват=240000 Джоулів.
F(сила)=240000Дж:20м=12000Н
М(маса)=12000Н:10=1200кг
1200 кг води - це 1200 літрів води, оскільки один кілограм води має об'єм один літр. Відповідь: 1200 літрів.
4. Початкова енергія: Е=м*40*40:2=800м. (м - це маса, вона нам не потрібна). На якійсь висоті Н кінетична буде вдвічі більшою за потенціальну, а саме - 266м (третина від початкової енергії).
mgh=266m
gh=266
h=266/10=26.5 метрів
Відповідь: 26,5 метрів.